Ліга чемпіонів, 3-й кваліфікаційний раунд. Матчі-відповіді

Мольде – Клаксвік – 2:0 (перший матч – 1:2)

Аріс Лімасол – Ракув – 0:1 (перший матч – 1:2)

Гол: Тудор, 49

Маккабі Хайфа – Слован Братислава – 3:1 (перший матч – 2:1)

Голи: П'єрро, 29, Саба, 45+2, Дін, 90+3 – Толіч, 85

Спарта Прага – Копенгаген – 3:3 (по пенальті 2:4), (перший матч – 0:0)

Голи: Бірманчевіч, 80, Лачі, 105, Олатунджі, 107 – Ларссон, 1, Классон, 105+3, 112

Бачка-Топола – Брага – 1:4 (перший матч – 0:3)

Голи: Раконяц, 40 – Піцці, 9, Брума, 13, 16, Аль-Мусраті, 20

Галатасарай – Олімпія Любляна – 1:0 (перший матч – 3:0)

Гол: Ікарді, 25

Вилучення: Торрейра, 65

Динамо Загреб – АЕК Афіни – 1:2

Голи: Булат, 39 – Цубер, 59, Галанопулос, 90

Серветт – Рейнджерс – 1:1 (перший матч – 1:2)

Голи: Кутеша, 22 – Таверньє, 51

Штурм Грац – ПСВ – 1:2 (перший матч – 1:4)

Голи: Вік, 26 – Верман, 32, де Йонг, 40, Пепі, 85 (пен)

Марсель – Панатінаїкос – 2:1 (по пенальті 3:5), (перший матч – 0:1)

Голи: Обамеянг, 2, 45+1 – Йоаннідіс, 90+9 (пен)

Клаксвік прикро завершив свій виступ в Лізі чемпіонів, поступившись Мольде. Вдома команда-сенсація кваліфікації мінімально здолала норвежців, втім на виїзді пропустила два голи та вибула з боротьби. Попри це фарерці надовго запам'ятаються приниженням Ференцвароша на чолі з російським тренером.

Ракув здолав Аріс Лімасол. Цього разу Кочергін не забив, хоча мав шикарний момент – вихід на побачення з кіпером. Тож головним героєм матчу став Фран Тудор, який голом вивів чемпіона Польщі до вирішального раунду кваліфікації.

Спарта Прага та Копенгаген після "сухої" нічиєї у першому матчі видали гольову зливу в Чехії. Команди наколотили 6 м'ячів у ворота одне одного, чотири з них в екстратаймах. Володар путівки у вирішальний етап визначався в серії післяматчевих пенальті, де більше пощастило данцям.

Мауро Ікарді голом приніс Галатасараю мінімальну перемогу над Олімпією з Любляни. Перший матч завершився перемогою турків з розгромним рахунком 3:0, тож далі йдуть "леви".

Динамо Загреб поступився АЕК Афіни. Раніше їхній матч переносили через трагічну гибель фаната у вуличних бійках. В обох командах з перших хвилин на поле вийшли екс-гравці київського Динамо – Богдан Михайліченко та Домагой Віда. Перемогу відсвяткував хорват.

Марсель вилетів від Панатінаїкоса слідом за СК Дніпро-1. Руслан Маліновський не потрапив навіть до заявки французької команди на єврокубки. Натомість у стартовому складі провансальців вийшов новачок П'єр-Емерік Обамеянг і вже за 2 хвилини відкрив рахунок, а до перерви оформив дубль.

Такий результат дозволив би Марселю пройти грецький колектив після гостьової поразки (0:1), однак Панатінаїкос перевів гру в екстратайми на 90+9 завдяки голу Йоаннідіса з пенальті. Там єдиний гол Вітіньї скасували через офсайд. Боротьба продовжилась у "футбольній лотереї", де Гендузі не реалізував свій пенальті та подарував Панатінаїкосу путівку в наступний етап.