Відбір на Євро-2024. Сьомий тур

Група А

Кіпр – Норвегія – 0:4

Голи: Сьорлот, 33, Холанд, 65, 72, Аурснес, 81

Іспанія – Шотландія – 2:0

Голи: Мората, 74, Сансет, 86

Група D

Хорватія – Туреччина – 0:1

Гол: Їлмаз, 30

Група Е

Албанія – Чехія – 3:0

Голи: Асані, 9, Сефері, 51, 73

Вилучення: Хитіл, 40 (Ч)

Фарери – Польща – 0:2

Голи: Шиманьскі, 4, Букса, 65

Група І

Білорусь – Румунія – 0:0

Андорра – Косово – 0:3

Голи: Рашіца, 26, 71, Зекірі, 83

Іспанія розібралася з Шотландією. Відкрити рахунок могли гості, проте арбітр зафіксував положення поза грою. Першим в матчі забив Мората, а на 86-й хвилині Сансет подвоїв перевагу. Такий результат завадив Шотландії достроково вийти на Євро-2024. Норвегія розтрощила Кіпр. У першому таймі обидві команди довго не могли забити. Перший м'яч вдалося заштовхати на 33-й хвилині – відзначився Серлот. Після цього нападник Манчестер Сіті Ерлінг Холанд оформив дубль, а крапку в поєдинку поставив м'яч Аурснеса на 81-й хвилині. Попри провал у матчі, Шотландія продовжила очолювати групу А з 15-ма балами в активі. Нижче розташувалися Іспанія (12), Норвегія (10), Грузія (4) та Кіпр (0).

Туреччина утримала перемогу над Хорватією. Єдиний гол у дуелі забив Їлмаз на 30-й хвилині. Попри те, що підопічні Златко Даліча більше контролювали м'яч, відігратися так і не вдалося. Туреччина у підсумку опинилася на 1-му місці групи D (13 балів), а Хорватія розташувалася на сходинку нижче (10).

Албанія здолала Чехію. Відкрити рахунок ще на 9-й хвилині гри вдалося Асані. Після цього на чехів чекала ще одна неприємність: Хитіл отримав другу жовту картку та покинув поле. Граючи в більшості, албанці у другому таймі забезпечили собі перемогу завдяки дублю Сефері. У іншому матчі групи Е Польща "всуху" перемогла Фарерські острови. Шиманскі вдалося забити швидкий гол та вивести гостей вперед. Всередині другого тайму Польща забила вдруге та розташувалася на 2-му місці таблиці (9 балів). Очолює групу Албанія (13 очок), третє місце посідає Чехія (8), далі Молдова (8) та Фарерські острови (1).

Косово обіграло Андорру у битві аутсайдерів групи І з рахунком 3:0. Дубль оформив Рашіца, а гол Зечірі поставив крапку в поєдинку. У підсумку Косово опинилося на 4-му місці з 7-ма балами в активі, а Андорра розташувалася на останньому (2). У паралельному матчі білорусь розписала "суху" нічию з Румунією і опустилася на 5-те місце (5 балів), а Румунія на 2-му (13). Очолює групу Швейцарія (14), а 3-тє місце посідає Ізраїль (11).