У Мадриді команди розписали мирову 1:1. Тоді на ранній гол Феліша вже під завісу зустрічі відповів Еланга.

Жодна з команд не поспішала ризикувати і оголювати власні тили. На правах господаря, невеликою перевагою володів МЮ. Але перед свистком на перерву англійці пропустили. Грізман зрячим навісом знайшов у карній зоні суперника Ренана Лоді і оборонець ударом головою відкрив рахунок.

У другому таймі Манчестер прогнозовано організував навалу на ворота "матрацників". Ті, у свою чергу, при нагоді вибігали у контратаки. Непогані нагоди відновити паритет втратили Еланга, Санчо і Варан – Облак діяв просто блискуче. Натомість Кріштіану Роналду практично не виходив на ударні позиції – гості виключили лідера МЮ з гри.

Іспанський клуб доволі впевнено довів матч до перемоги. 1:0 – Атлетіко вибиває Манчестер Юнайтед і крокує до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.