Мольде – Байєр – 1:2

Голи: Брейвік, 87 – Фрімпонг, 14, Телла, 18

Гекен – Карабах – 0:1

Гол: Жунінью, 70

Вільяреал приймав Ренн. Команди у першому таймі показали рівну гру, але іспанцям вдалося реалізувати один зі своїх моментів на 36 хвилині. Сьорлот здалеку запустив гармату прямісінько у правий нижній кут. По перерві Ренн активніше атакував. У додатковий час гості отримали шанс забити з пенальті, але Терʼє не зміг переграти голкіпера.

У паралельному матчі Маккабі Хайфа показав слабку реалізацію моментів біля володінь Панатінаїкоса. Гості завдали 13 ударів. З них 4 у площину воріт (ця статистика у суперника дорівнює нулю). Проте перетворити їх у гол не вдалося. Свисток арбірта зафіксував суху нічию.

Натомість у групі Н Байєр на виїзді переміг Молде. Спочатку Фрімпонг замкнув передачу Адлі, а за кілька миттєвостей Телла поцілив у лівий кут. Під завісу матчу Брейвік головою переправив мʼяч у ліву девʼятку та зробив рахунок 1:2.

Гекен зустрічався з Карабахом. Розмочити рахунок вдалося лише на 70 хвилині матчу. Гол у свій актив записав Жунінью. Більше команди не забивали.