Крістал Пелас – Фулхем – 0:0

Лутон – Вулверхемптон – 1:1

Голи: Морріс, 65 (пен.) – Нету, 46

Вилучення: Бельгард, 38 (Вулверхемптон)

Манчестер Сіті впевнено тримає лідерство у турнірній таблиці АПЛ та здобув вже шосту перемогу поспіль, розібравшись з Ноттінгемом Форест.

"Містянам" знадобилося лише 7 хвилин, що вийти вперед. Вокер знайшов Фодена, який з межі штрафного вистрілив повз голкіпера у правий кут. Невдовзі Нуньєш скинув мʼяч під забігання Холанду – норвежець не схибив.

Одразу після завершення перерви Родрі підвів свою команду, отримавши червону картку. Тепер підопічні Гвардіоли зосередилися на обороні, адже рахунок на табло їх влаштовував. Натомість гості робили спроби змінити ситуацію, але марно.

Крістал Пелас та Фулхем розійшлися миром з рахунком 0:0. Очікувані голи за xG – 0,32 та 0,72 відповідно. У паралельному матчі Вулверхемптон у меншості втримав нічию з Лутоном.