Перший поєдинок у Лісабоні завершився нічиєю – 2:2. У матчі-відповіді команда Зінченка доволі швидко вийшла вперед. Мартінеллі вирвався на рандеву з Аданом – його удар голкіпер парирував, але першим на добивання встиг Джака, який переправив м'яч у порожні ворота.

По перерві Спортінг зрівняв рахунок завдяки розкішному голу Гонсалвеша. Ремсдейл вийшов далеко від лінії воріт, а португальський півзахисник забив просто з центра поля. Поєдинок перейшов у екстра-тайми, але відзначитися не вдалося жодній із команд. Тож перепустку у чвертьфінал Ліги європи розіграли у серії пенальті. Головним бідолахою став Мартінеллі, який єдиним схибив і пропустив португальців у наступний раунд єврокубка.

Олександр Зінченко вийшов на поле у стартовому складі та провів на полі усі 120 хвилин. За цей час він віддав 69 точних пасів (83%), виграв 3 єдиноборства, але 16 разів втратив володіння м'ячем.