Дивізіон А

Англія – Італія – 0:0

Угорщина – Німеччина – 1:1

Голи: Надь, 6 – Хофман, 9

"Бундестім" сенсаційно розписала нічию з Угорщиною. Жолт Надь несподівано вивів вперед господарів поля вже на 6-й хвилині дивовижним пострілом під поперечку. Втім Йонас Хофман незабаром зрівняв більярдним ударом у лівий кут. До фінального свистка опонентам так і не вдалося визначити сильнішого – 1:1.

Фіналісти Євро-2020 Англія та Італія не змогли виявити переможця у Лізі націй. Команди створили купу небезпечних моментів вже зі старту. Давіде Фраттезі на 2-й хвилині отримав м'яч у штрафному "Трьох левів", однак не зміг точно пробити. А за мить чудову нагоду відкрити рахунок змарнував Таммі Абрахам. Затяті суперники завдали 20 ударів, втім так і не змогли оформити бодай один гол – 0:0.

Отже, "Скуадра Адзурра" здобула 5 очок за підсумками трьох турів та очолює квартет. Угорщина з 4-ма балами в активі посідає 2 сходинку, Німеччина – третя з 3 пунктами. Англія занурилась на дно групи, завоювавши лише 2 бали у трьох матчах Ліги націй.