На екваторі першого тайму бельгійці могли відкривати рахунок, але Юрі Тілеманс не реалізував пенальті. Натомість невдовзі з 11-метрової позначки Коло Муані вивів уперед Францію.

У компенсований до першого таймі час Опенда відновив статус-кво у цьому протистоянні. Але на 62-й хвилині Коло Муані оформив дубль – "Ле Бльо" знову опинилися попереду.

Ще через трохи Франція залишилася у меншості – другу жовту картку вхопив Чуамені, який за відсутності Мбаппе вийшов на матч з капітанською пов'язкою. Втім, гості дотерпіли в меншості та повезли додому три очки з Бельгії – 2:1.

Зараз "Ле Бльо" мають в активі 9 очок та посідають друге місце у турнірній таблиці. Лідирує Італія (10 залікових балів). Бельгія розташувалася на третій позиції (4 пункти).