"Шпори" вирвалися вперед майже блискавично – рахунок у протистоянні відкрив Сон. Однак вже за лічені хвилини південнокорейський форвард сконфузився, забивши тепер у власні ворота. А до перерви Фоден вивів Манчестер Сіті вперед.

В середині другого тайму Тоттенхем відновив паритет завдяки забитому Джованні Ло Чельсо м'ячу. Гольову перестрілку продовжив Джек Гріліш, якому асистував Ерлінг Холанд. До слова, норвезький бомбардир змарнував по ходу поєдинку кілька блискучих нагод розписатися у воротах лондонського клубу.

Нічию для "шпор" врятував Кулусевскі – шведський хавбек відзначився на 90-й хвилині. 3:3 – у підсумку. Після цієї шаленої нічиєї підопічні Пепа Гвардіоли опустилися на третю сходинку АПЛ (30 залікових балів). Тоттенхем розташувався на другій сходинці (27 очок). Лідирує Арсенал (33 пункти).