Ямал розпочав поєдинок проти "драконів" в основі Барселони, відтак став наймолодшим гравцем в історії Ліги чемпіонів, який виходив у стартовому складі. На той момент йому виповнилося 16 років та 83 дні. Вінгер "блаугранас" перевершив на три дні досягнення Селестіна Бабаяро, якого той досягнув під час кампанії 1994/95 у складі Андерлехта.

Але це не єдине, чим запам'ятався Ямал під час матчу в Португалії. На 71-й хвилині юний талант каталонців відчув різкий біль у животі та побіг у туалет. До кінця гри він так і не повернувся з вбиральні, чим поставив Хаві у доволі скрутне становище.

На 80-й хвилині наставник Барселони випустив на поле замість Ламіна Маркоса Алонсо. Нагадаємо, "гранатово-сині" здобули непросту перемогу над Порту (1:0). Автором єдиного голу став Ферран Торрес.