На 34-й хвилині Барселона втратила Роберта Лєвандовскі – зірковий форвард травмувався після зіткнення з Давідом Карму. Поляка на полі замінив Ферран Торрес.

За іронією долі, прикра втрата Лєвандовскі у підсумку виявилася на щастя. Адже єдиний, відтак вирішальний гол у цьому поєдинку, забив саме Торрес у компенсований до першого тайму час. Після обрізки Баро в центрі поля Гюндоган віддав розрізний пас на Феррана – той вирвався на дуель з голкіпером і вийшов з неї переможцем – 1:0.

Гравці Порту створили достатньо моментів, щоб відігратися, і навіть забили – у воротах "блаугранас" розписався Таремі. Однак гол скасували через офсайд. На 90+3 Гаві довелося сфолити на другу жовту картку. Відтак він пропустить зустріч з Шахтарем у третьому турі.

Зараз каталонці очолюють квартет H з шістьма очками в активі. Друге місце посідає Порту (3 залікові бали), на третьому Шахтар (3 пункти), на дні – Антверпен з "бубликом".