Голи: Ель-Каабі, 40, 75 – Шаллай, 9, Гріфо, 45+7 (пен.), Філіпп, 86

Голи: Петровіч, 66 (аг), Кудус, 70, Соучек, 82 – Станіч, 48

Аталанта – Ракув – 2:0

Голи: Де Кетеларе, 49, Едерсон, 66

Штурм – Спортінг – 1:2

Голи: Вік, 58 – Дьокереш, 76, Діоманде, 84

Олімпіакос та Фрайбург влаштували божевільну перестрілку з 5 голами. Аюб Аль-Каабі двічі відповідав на голи німців, проте удар Філіппа таки прибив господарів.

Вест Хем тайм безуспішно сидів на воротах Бачки-Тополи. Нахабні серби ще й відкрили рахунок на старті другої половини, але це був їхній останній успіх в матчі. Представник АПЛ накинувся на ворота Сіміча зі ще більшою силою і за 16 хвилин настріляв 3 голи.

Владислав Кочергін вийшов у основі Ракува проти Аталанти. Поляки витримали перший тайм, проте в другому посипались. Де Кетеларе і Едерсон принесли бергамаскам 3 очки. Кочергіна зняли з поля за рахунку 0:1.

Спортінг був на межі провалу у Австрії. Португальський гранд довго не міг забити та ще й пропустив від Віка. Ударна кінцівка дозволила забрати додому перемогу. Прогнози щодо цього квартету справджуються з першого туру.