Ліга Європи. 1/16 фіналу

Борусія Д – Рейнджерс – 2:4

Голи: Ландстрем, 49, Геррейро, 82 – Таверньє, 38, Морелос, 41, Беллінгем, 51, Загаду, 54 (автогол)

Зеніт – Бетіс – 2:3

Голи: Дзюба, 25, Валком, 28 – Родрігес, 8, Жозе, 18, Гуардадо, 41

Шериф – Брага – 2:0

Голи: Тілль, 43 (пен), Траоре, 83

Борусія Дортмунд несподівано програла у рідних стінах шотландському Рейнджерсу. Команда із Глазго відкрила рахунок у першому таймі. Таверньє реалізував пенальті на 38-й хвилині, вже незабаром Морелос подвоїв перевагу шотландців. По перерві "джмелі" намагалися відігратися – Ландстрем скоротив відставання, проте Загаду відзначився автоголом. М'ячі Беллінгема та Геррейро не залишили шансів Борусії – 2:4.

Зеніт програв вдома Бетісу. Ракицький отримав жовту за жорсткий фол вже на 7-й хвилині. Незабаром іспанці вирвались уперед – відзначилися Родрігес та Вілліан Жозе. Дзюба та Малком зрівняли ще до перерви, а крапку у матчі поставив Гуардадо – 2:3.

Шериф впевнено розібрався з Брагою. Тілль реалізував пенальті наприкінці першої половини. Під завісу гри Траоре оформив другий гол молдован. Матч-відповідь підопічні Юрія Вернидуба проведуть 24-го лютого у Португалії.