МЮ та Саутгемптон відкрили програму 25-го туру англійської Прем'єр-ліги. Матч розпочався напрочуд жваво: суперники сміливо обмінювалися гольовими моментами.

Врешті, господарі використали одну зі своїх контратак: Решфорд і Санчо вдвох вивалилися на бідолашного голкіпера "святих". Маркус віддав, а Джейдон вразив порожні ворота. Уже в компенсований до першого тайму час арбітри скасували гол Погба через офсайд.

Трохи несподівано відразу по перерві гості відновили паритет – Че Адамс використав провал оборони Манчестера. В середині тайму Роналду, який до цього змарнував кілька нагод, ударом головою таки відправив м'яч в сітку, але це взяття воріт не зарахували: португалець був в очевидному офсайді.

1:1 – МЮ вдруге поспіль несподівано втрачає очки. "Червоні дияволи" піднялися на 5-у сходинку таблиці – 40 очок. Саутгемптон – 10-й (29 балів).