Голи: Фіннбогасон, 41 (п) — Куцка, 27, Суслов, 70

Голи: Піттас, 40 (п) — Мікаутадзе, 31, Давіташвілі, 84

Фарерські острови – Чехія – 0:3

Голи: Крейчі, 15, Черни, 44, 75

Албанія – Молдова – 2:0

Голи: Асані, 52, Байрамі, 76

Португалія приймала Боснію та Герцеговину. Господарі володіли помітною перевагою, хоча небезпечні моменти виникали нечасто. На 24-й хвилині рахунок міг відкривати Роналду, але його гол скасували серез офсайд.

Наприкінці тайму португальці таки вийшли вперед. Кріштіану відпасував на Фернандеша, той вивів Сілву тет-а-тет з голкіпером і Бернарду холоднокровно відправив м'яч у сітку.

Під завісу поєдинку Бруну Фернандеш дописав до асисту ще й гол – 2:0. А вже у компенсований час він спромігся оформити дубль – 3:0.

У паралельному поєдинку групи J ісландці поступилися словакам — 1:2. Цей квінтет очолює Португалія (9 очок), далі йде Словаччина (7 пунктів), на третьому місці Люксембург (4), потім Боснія і Герцеговина (3), Ісландія (3), а на останній позиції Ліхтенштейн (0).

Зіркова Бельгія вдома ледь не поступилася австрійцям. Гості відкрили рахунок в середині першого тайму. Вімар навісив з кутового, Грегоріч намагався переправити м'яч у сітку, але йому допоміг бельгійський хавбек Мангала, який п'яткою зрізав у власні ворота.

Зрівняти рахунок бельгійці змогли аж на 62-й хвилині: на межі штрафного розрядив гармату Лукаку. Однак вирвати перемогу "червоні дияволи" не змогли – 1:1. Тепер у групі F лідирує Австрія (7 очок), Бельгія йде другою (4), далі Швеція (3), Естонія (1) та Азербайджан (1).