Бундесліга. Тур 29

Борусія Дортмунд – Айнтрахт Франкфурт – 4:0

Голи: Беллінгем, 19, Мален, 24, 66, Хуммельс, 42

Борусія ще у першому таймі розгромила суперника, забивши тричі. Розмочив рахунок Беллінгем, який з межі карного майданчика поцілив у правий нижній кут. За кілька миттєвостей Мален відгукнувся на передачу Адейємі та головою переправив мʼяч у ціль. Під завісу тайму Хуммельс виграв боротьбу на другому поверсі – голкіпер лише розвів руками.

По перерві Мален отримав мʼяч у штрафному, запустив гармату у дальній кут та записав у свій актив дубль. Натомість Айнтрахт в основному лише оборонявся та намагався не пропустити ще більше голів від дортмундців, які "спіймали хвилю". З цим завданням гості впоралися – арбітр зафіксував перемогу Борусії з рахунком 4:0.

Отже, "джмелі" завдяки перемозі очолили турнірну таблицю Бундесліги з 60 очками. Баварія напередодні поступилася Майнцу (1:3) і тепер відстає від Борусії на один бал. Натомість Айнтрахт – 9-й з 42 очками.