Чемпіонат Англії. Тур 7

Ліверпуль – Вулверхемптон – 2:0

Голи: ван Дейк, 73, Салах, 77

На початку лютого Вулверхемптон сенсаційно розгромив Ліверпуль на власному полі (3:0). Те, що це була не випадковість "вовки" спробували довести вже на початку нової дуелі команд. Втім, Сарабія змарнував блискучий шанс на 4-й хвилині. Більше подібних нагод Вулверхемптон у цьому поєдинку не створив.

Ліверпулю, попри солідну перевагу, теж не вдавалося відзначитися у першому таймі, і черговий провал команди Клоппа в цьому сезоні не виглядав чимось неймовірним. Коли ж Нуньєс таки відкрив рахунок, його м’яч скасували через порушення правил.

Рятівником "червоних" став Вірджил ван Дейк, для якого це був лише четвертий матч після травми. Захисник відзначився з близької відстані після пасу Жоти. За кілька хвилин закріпив перевагу Ліверпуля Салах – для єгиптянина цей м’яч став лише 9-м у сезоні АПЛ.

Перемога дозволила Ліверпулю підійнятися на шосту сходинку, Вулверхемптон – 15-й.