Голи: Дака, 46 – Велбек, 82

Крістал Пелас – Ліверпуль – 1:3

Голи: Едуар, 55 – Ван Дейк, 8, Окслейд-Чемберлен, 32, Фабінью, 89

Арсенал – Бернлі – 0:0

Лестер вдома розписав бойову нічию з Брайтоном. Відразу по перерві Дака відкрив рахунок, а під завісу гри Велбек врятував "чайок" від поразки – 1:1. Брайтон (30 очок) залишається на 9-й сходинці, Лестер (26) – десятий.

Ліверпуль без проблем переграв Крістал Пелас (3:1). "Червоні" відкрили рахунок вже на 8-й хвилині. Робертсон навісив з кутового, а ван Дейк головою пробив точно в дев'ятку. Під завісу першого тайму Окслейд-Чемберлен подвоїв перевагу Ліверпуля, Робертсон вдруге відзначився асистом. По перерві Одсон скоротив відставання, забивши у порожні ворота. А наприкінці основного часу Фабінью поставив крапку у матчі – 3:1. Отже, Ліверпуль закріпився на другій позиції в таблиці з 48 балами, Крістал Пелас (24 очки) залишається на 13-й сходинці.

Арсенал сенсаційно втратив очки, розписавши домашню нічию з Бернлі. Едегор мав кілька чудових нагод, але забити не зумів. У підсумку лондонці набрали 36 очок і наразі ділять 6-7 місця з Тоттенхемом. Бернлі (18 пунктів) замикає таблицю.