Баварія – Борусія М – 1:1

Голи: Сане, 83 – Тюрам, 43

Герта – Борусія Д – 0:1

Гол: Модест, 32

Мюнхенці активно розпочали матч, створивши низку небезпечних моментів біля воріт суперника. На 35-й хвилині Мюллер красивою передачею знайшов Мане, який першим же дотиком поцілив у ворота Зоммера – арбітр скасував взяття воріт після перегляду VAR.

Наприкінці першого тайму Борусія М скористалася помилкою мюнхенців – Тюрам відкрив рахунок. По перерві підопічні Нагельсмана створили безліч гольових моментів, один з яких успішно реалізував Сане наприкінці гри. У підсумку, 1:1. Отже, Баварія наразі лідирує у турнірній таблиці (10 очок), а Борусія М посідає 6-те місце (8 балів).

Борусія Д здобула мінімальну виїзну перемогу в матчі з Гертою. "Джмелям" вдалося забити лише в середині першого тайму – 34-річний Модест став автором єдиного гола. Господарі намагалися зрівняти до кінця зустрічі, проте реалізувати моменти так і не вдалося.

У підсумку, Борусія М розташувалася на 5 місці, маючи в активі 9 пунктів. Герта наразі перебуває серед аутсайдерів (17-та сходинка, 1 заліковий бал).