Манчестер Юнайтед – Брайтон – 1:2

Голи: Макаллістер, 68 (А) – Грос, 30, 39

Лестер Сіті – Брентфорд – 2:2

Голи: Кастань, 33, Дьюсбері-Хол, 46 – Тоуні, 62, Дасілва, 86

Ерік Тен Хаг вирішив залишити Роналду на лаві для запасних. Манчестер Юнайтед вже у першому таймі двічі пропустив – дубль оформив Паскаль Грос. Скоротити перевагу "червоним дияволам" допоміг Макаллістер, який зрізав м'яча у власні ворота. Юнайтед намагався забити, але реалізувати моменти не вдалося.

Поєдинок завершився з рахунком 2:1 на користь Брайтона. Роналду, який хоче змінити клубну прописку, вийшов на поле лише на 53 хвилині, але відзначитися так і не зміг.

У паралельному матчі туру Лестер зіграв внічию з Брентфордом. Господарі оформили два голи ще у першій половині зустрічі. Лише по перерві "джмелі" зуміли відповісти, а згодом і дотисли Лестер та вирвали нічию. Додамо, що український півзахисник Єгор Ярмолюк не потрапив до заявки Брентфорда на матч 1-го туру АПЛ.