Тоттенхем – Саутгемптон – 4:1

Голи: Сессеньон, 21, Дайєр, 31, Салісу (А), 61, Кулусевскі, 63 – Ворд-Праус, 12

Ньюкасл – Ноттінгем Форест – 2:0

Голи: Шер, 58, Вілсон, 79

Тоттенхем не найуспішніше розпочав перший поєдинок нового сезону АПЛ. Підопічні Антоніо Конте неочікувано пропустили першими, дозволивши Ворд-Праусу в один дотик влучно пробити по воротах. Господарі одразу зуміли зібратися – Сессеньон відновив паритет ударом з близької відстані. Під завісу тайму Дайєр відгукнувся на прострільну передачу та вивів команду вперед.

У другій половині зустрічі Салісу намагався вибити м'яч якомога далі від штрафного майданчика, але зрізав круглого прямісінько у власні ворота. Помилка суперника надихнула Кулусевскі, який зробив рахунок 4:1.

У паралельному матчі туру Ньюкасл зустрівся з новачком чемпіонату Англії. Господарі повністю лідирували у першому таймі та завдали шість ударів у площину воріт. Проте перший гол у матчі вдалося забити лише на 59-й хвилині. Шер знайшов вільний простір та пробив – м'яч рикошетом від стійки залетів у ціль. Невдовзі Вілсон подвоїв рахунок, перегравши голкіпера.