Мурська-Собота. Друге коло

Катаріна Завацька (Україна) – Марія Тимофєєва – 3:6, 2:5 (відмова)

Українка зустрічалася з Марією Тимофєєвою і знялася за рахунку 6:3, 5:2 на користь суперниці. У першому сеті Катаріна поступилася, а у другій партії Завацька вела 2:0, потім програла три гейми поспіль і брала медичну перерву. Зрештою, за підсумками гри українська тенісистка покинула змагання. Ймовірно, через пошкодження.

До слова, у першому колі турніру в Мурській Соботі Катаріна легко обіграла восьму сіяну Тену Лукаш із Хорватії

Додамо, Завацька заявлена у складі збірної України на матч Кубка Біллі Джин Кінг проти Чехії, який 14-15 квітня відбудеться в Туреччині.

Нагадаємо, що Катаріна посідає 267 місце у світовому рейтингу тенісисток. За свою кар'єру Завацька виграла шість титулів в одиночному та два в парному розряді на турнірах ITF.