ITF, 1/16 фіналу. Одиночний розряд

Тена Лукаш (Хорватія, 8) – Катаріна Завацька (Україна) – 3:6, 1:6

У першому раунді українка легко обіграла восьму сіяну Тену Лукаш із Хорватії на змаганнях у словенському місті Мурска Собота із призовим фондом 40 тисяч доларів.

До слова, наша тенісистка вдруге за тиждень здолала хорватку. Раніше спортсменки зустрічалися на турнірі ITF W40 у Маріборі. Тоді Катаріна також здобула перемогу у першому колі (6:2, 7:6). Однак українка зуміла дійти лише до 1/2 фіналу турніру. Там її зупинила представниця Японії Маї Хонтама.

Путівку до чвертьфіналу змагань Завацька розіграє з переможницею протистояння чешки Анети Кучмової (№391) з росіянкою Марією Тимофеєвою (257).

Нагадаємо, що Катаріна посідає 267 місце у світовому рейтингу тенісисток. За свою кар'єру Завацька виграла шість титулів в одиночному та два в парному розряді на турнірах ITF.