Цьогоріч у марафоні взяли участь понад 40 000 людей з усього світу, повідомляє Strava. Стартували учасники у м. Блекхіті, фінішували у Вестмінстері. Загальна дистанція – 42 км.

До фінішу Кашпур дістався із прапором України з розписом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Цей марафон став першим міжнародним змаганням для Романа.

У 19 років Кашпур пішов добровольцем захищати країну. У 22 роки, поблизу Марʼїнки, наступивши на протипіхотну міну, втратив частину ноги. Після повномасштабного вторгнення окупантів він повернувся боронити країну на протезі для купання.

Додамо, Кашпур брав участь у "Іграх героїв" та здобув перемогу. Під час епідемії коронавірусу завоював перші місця у кількох категоріях на "Іграх героїв онлайн". У грудні 2021 року він встановив рекорд України, тягнучи на протезі 16-тонний літак Ан-26 на відстань 6 метрів 40 сантиметрів за 44 секунди.