У хорватському Загребі закінчився чемпіонат Європи з греко-римської боротьби. В останній день змагання збірна України виборола дві нагороди – срібло в активі Ярослава Фільчакова (до 82 кг) та бронза у Парвіза Насібова (до 67 кг).

Фільчаков гарантував собі медаль ще у другий день фіналів, адже тоді зміг пробитися до золотої сутички. У вирішальному бою проти нього вийшов чинний чемпіон світу цієї вагової категорії – турок Бурхан Абхудак. Українець був дуже близький до золота, адже всередині другої половини зустрічі лідирував 3:1. Однак на останніх хвилинах турок таки зрівняв рахунок і, за правилом останніх очок, переміг у двобою.

У бронзових фіналах змагалися відразу два українці – Парвіз Насібов (до 67 кг) та Андрій Кулик (до 72 кг). Втім, вибороти для України медаль судилося лише Насібову, який розібрався з румуном Міхаєм Міхутом.

Таким чином збірна України з греко-римської боротьби завоювала дві медалі та повторила результат Євро-2022.