В останній день змагань чемпіонату Європи з важкої атлетики збірна України поповнила свою скарбничку ще двома нагородами. Валентина Кісіль здобула срібло та бронзу у ваговій категорії до 87 кг.

Другу сходинку п'єдесталу у ривку Валентина посіла піднявши у третій спробі вагу в 111 кг. Наша землячка поступилась грузинці Анастасії Готфрід, якій підкорилась позначка у 117 кг. В змаганні у поштовху українка показала четвертий результат, проте це не завадило їй вибороти бронзу сумарного заліку.

Відзначимо, що цей ЧЄ став для Кісіль четвертим у кар'єрі. В 2017 році вона виграла золоту та срібну нагороди Євро у Хорватії.

Нагадаємо, збірна України на чемпіонаті Європи-2023 з важкої атлетики закінчила свої виступи, завоювавши загалом 21 медаль. Золоті нагороди змагання у Вірменії вибороли Каміла Конотоп та Ірина Деха.