Олімпійські ігри-2024. Париж. Греко-римська боротьба. 1/4 фіналу

Парвіз Насібов (Україна) – Амантур Ісмаілов (Киргизстан) – 7:6

Суперником українця в чвертьфінальній сутичці став представник Киргизстану Амантур Ісмаілов, який є бронзовим призером ЧС-2022. Сутичка відбувалась у ваговій категорії до 67 кг.

На старті першого періоду киргиз заробив 4 бали, перекинувши Насібова через стегно. Українець відповів атакою і зміг відіграти 2 бали. Проте трохи згодом пропустив небезпечний прийом від Ісмаілова і рахунок став – 6:2.

У другому періоді Парвіз активного пресингував і спершу зміг зрівняти рахунок, а згодом і вийти вперед. Сутичка завершилась мінімальною перемогою українця, який вийшов до фіналу Олімпійських ігор.

Півфінал відбудеться 7 серпня близько 20 години за Києвом. Суперником Насібова у півфіналі стане азербайджанець Хасрат Джафаров – срібний та бронзовим призер чемпіонатів світу, дворазовий чемпіон Європи.

Нагадаємо, що в 1/8 фіналу Насібов за лічені секунди до кінця бою вийшов вперед та здолав серба Мате Немеша.

Зазначимо, 25-річний українець є срібним призером Олімпіади в Токіо.