Суперником Насібова став четвертий сіяний серб Мате Немеш. Сутичка відбувалась у ваговій категорії до 67 кг.

Насібов відкрив рахунок у цій сутичці. Перший період сутички видався непростим для нашого борця, тому в другій 3-хвилинці Насібов почав активніше пресенгувати серба. Проте це не допомогло українцю вийти вперед – Немеш зрівняв рахунок, а згодом і вийшов вперед.

Насібов вирвав перемогу, заробивши два бали на останніх секундах сутички. Фінальний рахунок – 3:2. Він слідом за Беленюком відправився до чвертьфіналу Олімпійських ігор у Парижі.

У чвертьфінальній сутичці українець зустрінеться із киргизстанцем Амантуром Ісмаіловим – бронзовим призером ЧС-2022. Сутичка відбудеться приблизно о 13:50 за київським часом.

Нагадаємо, 25-річний українець є срібним призером Олімпіади в Токіо.