Чемпіонат Європи. Фінал

Португалія – Росія – 4:2

Голи: Пасу, 19, Коелью, 27, 32, Варела, 40 – Соколов, 10, Афанасьєв, 13

Португалія у фіналі захищала статус чемпіона Європи. На початку поєдинку обидві команди грали обережно. Номінальні господарі показали пасивну гру в атаці. Натомість російські футзалісти витискали з моментів максимум. Перший гол забив Соколов, а подвоїв перевагу Афанасьєв. Наприкінці тайму Португалія зуміла відіграти один м'яч. Відзначився і повернув інтригу Пасу.

Після перерви чинні чемпіони додали гостроти в атаці та намагалися зламати оборону суперника. Свій шанс знайшов Коелью, скориставшись помилкою воротаря. Згодом він же оформив дубль та вивів команду вперед. Фінальну крапку поставив Варела, який на останній хвилині зробив рахунок 4:2. Португалія перемогла у фіналі та захистила звання чемпіона Європи.

Нагадаємо, що Росія пробилася до фінального поєдинку після важкої перемоги над Україною – 3:2.