Чемпіонат Європи. Півфінал

Україна – Росія – 2:3

Голи: Сірий, 16, Абакшин, 35 – Соколов, 2, Афанасьєв, 15, Ніязов, 31

Нереалізований пенальті: Шотурма, 38

Принциповий матч розпочався надзвичайно неприємно – з курйозного голу росіян. Після удару Соколова і серії рикошетів, м'яч застрибав у ворота Ципуна.

Вже на екваторі першого тайму українці почали використовувати гру з п'ятим польовим. Напруга поєдинку давалася взнаки, моментів було не надто багато, але ще до перерви суперники обмінялися голами. На точний удар росіянина Афанасьєва відповів Євген Сірий.

По перерві росіянам вдалося забити шедевральний гол. Ніязов ударом через себе повернув "червоно-білим" комфортну перевагу. Українці знову пішли атакувати вп'ятьох і створили цілу низку небезпечних моментів. Врешті "синьо-жовті" відродили інтригу. Абакшин використав тонкий пас Шотурми.

За хвилину до сирени Шотурма мав шанс врятувати матч, але наш капітан не реалізував пенальті. Тож 2:3 – драматична поразка України.

У неділю підопічні Косенка зіграють у матчі з невдахою іншого півфіналу між Іспанією та Португалією, який відбудеться сьогодні о 21:00.