Чемпіонат Європи. Матч за третє місце

Іспанія – Україна – 4:1

Голи: Мельядо, 10, Солано, 18, Боїс, 31, Адольфо, 32 – Чернявський, 17

Попри статус явного аутсайдера матчу, підопічні Олександра Косенка розпочали зустріч доволі впевнено. На майданчику точилася рівна боротьба. Клас іспанців таки дався взнаки і саме вони першими реалізували момент. Мельядо класним ударом відкрив рахунок.

Українці почали залучати до атак п'ятого польового, ризикували і врешті змогли відновити паритет. Чернявський вразив ворота суперників і потішив фанів фірмовими акробатичними етюдами. Щоправда, майже відразу Солано знову вивів свою команду вперед.

По перерві "синьо-жовті" ризикували і знову грали вп'ятьох. Але в середині тайму "фурія" забила відразу два голи поспіль – відзначилися Боїс та Адольфо.

Підопічні Косенка не здавалися, створили чимало гострих моментів, але врятувати поєдинок не змогли. 1:4 – Україна програє Іспанії і залишається без бронзи чемпіонату Європи.

Нагадаємо, фінал Євро-2022 між Португалією і Росією розпочнеться сьогодні, 6-го лютого, о 18:30.