Бундесліга. Третій тур

Хольштайн Кіль – Баварія – 1:6

Голи: Гігович, 82 – Мусіала, 1, Кейн, 7, 43, 90+1, Ремберг, 13, Олісе, 65

Щоб відкрити рахунок у матчі з новачком Бундесліги, Баварії знадобилося лише 16 секунд. У першій же атаці забив Мусіала і запустив нещадне побиття Хольштайна.

Через шість хвилин мюнхенці подвоїли перевагу – Харрі Кейн забив з меж штрафного майданчика. Ще через кілька хвилин півзахисник гостей зрізав м'яч у власні ворота – 0:3.

Під завісу першого тайму Кейн оформив дубль, тож на перерву "пивовари" йшли із колосальною перевагою – 4:0.

У другому таймі підопічні Венсана Компані продовжили побиття аутсайдера. Цього разу відзначився Олісе, який у другому таймі вийшов на заміну. Голкіпер Хольштайна впорався з ударом Девіса, але зреагувати на добивання Мікаеля не встиг – 5:0.

Під завісу поєдинку андердог зумів відквитати один гол. Але захисник господарів Юханссон встиг "привезти" пенальті у свої ворота, грубо сфоливши проти Кейна у карній зоні. Харрі сам і реалізував 11-метровий, оформивши хет трик.

Відтак 6:1 у підусумку. Після цієї яскравої перемоги Баварія має 9 очок в активі після трьох турів чемпіонату Німеччини і наразі очолює турнірну таблиці. Хольштайн перебуває на самому дні.