Бундесліга. Третій тур

Хоффенхайм – Байєр – 1:4

Голи: Беріша, 37 – Тер'є, 17, Боніфейс, 30, 75, Вірц, 72,

РБ Лейпциг – Уніон Берлін – 0:0

Чинні чемпіони вийшли вперед вже у дебюті зустрічі. Тер'є реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером господарів – 1:0. Дебютний гол форварда за "фармацевтів".

Трохи згодом Боніфейс подвоїв перевагу підопічних Хабі Алонсо, увірвавшись у штрафний суперників – оборонці виявилися безпомічними проти зірки гостей. Однак через кілька хвилин Беріша зумів скоротити відставання від Байєра. 1:2 – з таким рахунком і пішли на перерву.

У другому таймі "фармацевти" заробили право на пенальті – Боніфейса зрубали в карній зоні. Одинадцятиметровий реалізував Флоріан Вірц. Ще через три хвилини Боніфейс оформив дубль, довівши рахунок до розгромного.

4:1 – Байєр ефектно попросив вибачення у своїх вболівальників за поразку Фрайбургу у попередньому турі (2:3). Тоді леверкузенці програли у чемпіонаті Німеччини вперше за понад рік. Відтак у активі команди Хабі Алонсо 6 очок після трьох турів Бундесліги.

У паралельному поєдинку РБ Лейпциг розписав "суху" нічию з берлінським Уніоном.