Старт цього поєдинку з яскравою вивіскою був дуже обережним. Грізманн слабко пробив у руки Кастелсу, а постріл Мбаппе заблокував Онана. В середині тайму ініціативу перехопила Бельгія. Меньян ногою ледь врятував від удару де Брюйне зі штрафного. Незадовго до перерви небезпечні моменти мали Тюрам і Чуамені, але вони не конвертувалися в голи.

Рахунок вдалося відкрити аж на 85-й хвилині. Коло Муані прийняв м'яч у штрафному майданчику і прострелив. М'яч влучив у ногу Вертонгена і опинився у сітці – 1:0. Спершу гол записали на Коло Муані, але потім переписали на автогол бельгійського ветерана. Це вже дев'ятий самостріл на цій континентальній першості.

Підопічні Доменіко Тедеско прощаються з Євро-2024, а команда Дідьє Дешама у чвертьфіналі зустрінеться з переможцем пари Португалія – Словенія.