Прімера. 33-й тур.

Атлетіко – Атлетік – 3:1.

Голи: Де Пауль, 15, Корреа, 52, Сімон, 80 (авт.) – Вільямс, 45.

Четверта і п'ята команда Ла Ліги зустрілися у матчі за шість очок. Команда з Більбао у разі перемоги, могла наздогнати підопічних Сімеоне та претендувати на Лігу чемпіонів.

Головним завданням "матрацників" у свою чергу було не дозволити супернику цього зробити. Оскільки четверта сходинка – це, мабуть, максимум на який вони зараз можуть розраховувати. Наздогнати Барселону з Жироною – малореально. Тож, головне зараз не втратити те, що є.

Столична команда змусила своїх уболівальників понервувати. Адже після швидкого успіху на початку першого тайму, вони неочікувано пропустили гол у роздягальню. 1:1 після першого тайму – досить крихкий рахунок для Атлетіко, особливо враховуючи, що у поточному сезоні команда страждала від басків і в Ла Лізі (0:2) і в Кубку Іспанії (0:1 та 0:3).

Та все ж мадридці у другому таймі повністю контролювали ситуацію і відносно спокійно довели гру до перемоги.

Атлетіко у турнірній таблиці з 64-ма очками – "залізно" 4-й, відстаючи від Барси на 6 пунктів. Атлетік (58 балів) – не менш "залізно" 5-й. Найближчого переслідувача – Реал Сосьєдад він випереджає на 7 пунктів.