Господарі могли виходити вперед уже в дебюті поєдинку, отримавши право реалізувати пенальті. Але Рамірес змарнував свій шанси – йому не вдалося переграти Гассанігу.

На еваторі першого тайму арбітр Васкес призначив 11-метровий удар вже у ворота Лас-Пальмаса. Виконувати вирок судді взявся Артем Довбик, але...теж не зумів реалізувати пенальті. Однак на добиванні вчасно опинився Давід Лопес – 1:0. До слова, український форвард Жирони вперше схибив з пенальті в чемпіонаті Іспанії.

У другому таймі продовжився ланцюжок 11-метрових ударів. Васкес призначив черговий пенальті у ворота господарів. До точки не побоявся знову підійти Довбик – цього разу Артем виграв дуель з воротарем суперника – 2:0. Це 19-й гол українця в Ла Лізі – Довбик продовжує очолювати бомбардирські перегони.

Зараз Жирона йде другою в Прімері, маючи 71 очко в активі. У спину їй дихає Барселона (70 залікових балів), у якої є матч у запасі. Очолює турнірну таблицю Реал (84 пункти).