Евертону ніяк не вдається відірватися від зони вильоту, тому в домашньому поєдинку проти "вовків" клуб з Ліверпуля дуже хотів здобути три очки.

Перший тайм видався напрочуд скупим на моменти. Невеликою перевагою володіли господарі, але гострих моментів було небагато.

Відразу по перерві гості відкрили рахунок. Конор Коуді підключився на стандарт і ударом головою відправив м'яч у сітку. Це змусило Френка Лампарда змінити схему. На 59-й хвилині він замінив Миколенка, який доволі надійно діяв у захисті, але рідко бігав в атаку, на Деле Аллі.

Евертон мав кілька нагод відновити паритет, але Рішарлісон їх змарнував. Згодом "іриски" залишилися в меншості – вилучили Кенні. Тож не дивно, що врятувати матч господарі не змогли – 0:1.

Евертон залишається на 17-й позиції АПЛ (26 матчів, 22 очки). "Вовки" сьомі (29 поєдинків, 46 балів).