Ла Ліга, 31-й тур

Кадіс – Барселона – 0:1

Голи: Феліш, 37

Барселона після вольової перемоги над ПСЖ в рамках першого матчу 1/4 фіналу ЛЧ (3:2), здолала ще й Кадіс в чемпіонаті Іспанії (1:0).

Перший тайм не став легким для "блаугранас". Втім, Феліш завдяки своїм індивідуальним діям зумів змінити хід гри. На 37-й хвилині португалець відреагував на рикошет під час кутового і фантастичним ударом через себе відкрив рахунок.

На останніх миттєвостях першого тайму гості могли подвоювати, але Чуст засейвив. По перерві господарі перехопили ініціативу. Вже на 54-й Хуанмі забив, але арбітр зафіксував офсайд у нападника Кадіса. Згодом відповіли і каталонці – Феліш ледь не подвоїв перевагу, майже поціливши в кут воріт.

Підопічним Хаві вдалося втримати перемогу над Кадісом. У підсумку Барселона продовжила розташовуватись на 2-му місці чемпіонату Іспанії (70 очок). Від лідера Ла Ліги мадридського Реала "синьо-гранатові" відстають на 8 пунктів. Замикає трійку лідерів Жирона (65 очок).