АПЛ. 31-й тур

Вест Хем – Тоттенхем – 1:1

Голи: Зума, 19 – Джонсон, 5

Щоб відкрити лік забитим м'ячам, "шпорам" вистачило п'яти хвилин. Вернер увірвався в штрафний, "качнув" Цоуфала, прострелив уздовж воріт, а Джонсон зблизька замкнув.

Втім, на відповідь "молотобійців" не довелося довго чекати. Боуен подав з кутового, де Курт Зума спиню зблизька переправив м'яч у ворота Тоттенхема. На перерву пішли за паритетного рахунку – 1:1.

Одразу на старті другого тайму Вест Хем мав нагоду вирватися вперед. Бентанкур "обрізався" біля свого штрафного, м'яч опинився в Антоніо, який пробив з розвороту, але Вікаріо парирував. На екваторі тайму Антоніо загрожував воротам Тоттенхема уже зблизька, але й цього разу переможцем дуелі вийшов голкіпер гостей.

Загалом по перерві "шпори" награли на 0,37 голів, xG "молотобійців" склав 0,29 – рахунок залишився незмінним. Після цієї втрати очок Тоттенхем залишився на п'ятому місці в АПЛ, маючи 45 очок в активі. Вест Хем піднявся на сьому позицію (45 пунктів). Очолює турнірну таблицю Ліверпуль (67 очок).