Український хавбек Брентфорда Єгор Ярмолюк розпочав гру у запасі та вперше за чотири місяці так і не з'явився на полі. Його команда пропустила на 35-й хвилині від Нуньєса.

На початку другого тайму Мак Аллістер подвоїв перевагу мерсисайдців. А незабаром Салах довів рахунок до розгромного. До слова, єгипетський бомбардир саме повернувся після відновлення від пошкодження, яке отримав на Кубку африканських націй. Мохамед також асистував Мак Аллістеру під час другого взяття воріт Брентфорда.

Айвен Тоуні зумів відіграти один м'яч. Але Гакпо поставив переконливу крапку в цьому поєдинку на користь підопічних Юргена Клоппа.

У підсумку 4:1. Після цього матчу Ліверпуль, який очолює АПЛ, має в активі 57 очок. Натомість "бджоли" розташувалися на 14-й позиції (25 пунктів).