Олександр Зінченко на поле не вийшов – не встиг відновитися від пошкодження, яке отримав у поєдинку з Ліверпулем. Відтак пропустив гольовий перфоманс, який влаштували його одноклубники.

Арсенал пошматував "молотобійців" за один тайм. На 32-й хвилині рахунок відкрив Саліба. Невдовзі перевагу "канонірів" подвоїв Сака. Ще до перерви у воротах Вест Хема встигли розписатися Габріел і Троссар.

По перерві Сака оформив дубль. А екс-капітан "молотобійців" Деклан Райс поставив масну крапку – 6:0. Це водночас найбільша виїзна перемога Арсенала в історії його виступів в АПЛ і найбільший домашній провал Вест Хема в англійській еліті.

Після цього гольового шоу підопічні Мікеля Артети зрівнялися за кількістю очок з Ман Сіті – по 52. Однак команда Гвардіоли випереджає Арсенал за додатковими показниками і посідає друге місце. Лідирує Ліверпуль (54 залікові бали). Вест Хем розташувався на восьмій позиції (36 пунктів).