"Блаугранас" стали останніми лідерами Прімери, які вилетіли із Кубка Іспанії. Того ж дня у півфінал не змогла пробитися Жирона, а Реал опинився за бортом турніру ще в 1/8 фіналу, постраждавши від Атлетіко (2:4).

Команда з Більбао розмочила рахунок вже на 1-й хвилині матчу зусиллями Горки Гурусети, але невдовзі опинилась у ролі того, хто наздоганяє. Лєвандовскі та Ямал перевернули хід матчу на користь Барселони до свистка на перерву.

У другій половині Сансет перевів гру в овертайми, де сильнішими виявились баски. Два голи від братів Вільямс принесли Атлетіку путівку до півфіналу.

До слова, Барселона є рекордсменом Кубка Іспанії за кількістю виграних трофеїв – 31. Атлетік йде другим з 23 перемогами. Востаннє команда з Більбао вигравала турнір у далекому 1984 році.