Олександр Зінченко, який пропустив два матчі через травму, нарешті повернувся в основний склад "канонірів".

Підопічні Артети без проблем здолали Крістал Пелас. Ще у першому таймі господарі дійшли до рахунку 2:0 завдяки м'ячу Габріела та автоголу Хандерсона. По перерві Трюссар потроїв перевагу, а вищенькою на торті став дубль Мартінеллі в компенсований час.

Наш земляк провів блискучий матч, ставши одним з найкращих гравців. Арсенал піднявся на третю сходинку АПЛ, маючи в активі 43 бали. Натомість Крістал Пелас плентається внизу турнірної таблиці – 14-е місце, 21 заліковий бал.

До слова, Арсенал також є учасником плей-офф Ліги чемпіонів. 21 лютого на "канонірів" чекає зустріч з Порту в першому матчі 1/8 фіналу.