Команди закінчили основний час матчу результативною нічиєю 2:2. У підсумку переможця довелось визначати в овертаймі.

Під час першої додаткової половини неочікувано травмувався четвертий суддя, якому не знайшлось заміни в переліку офіційних осіб. На допомогу викликався Росс Беннетт. Чоловік прийшов вболівати за "вовків" разом із сином, але через досвід роботи арбітром у поєдинках на рівні команд U-12 був змушений підстрахувати травмованого колегу.

На 105-й хвилині гри форвард Вулверхемптона Матеус Кунья реалізував пенальті та вирвав перемогу для своєї команди (3:2).

"Які шанси, що це коли-небудь станеться? Це відбувається раз у житті, і більше ніколи не повториться. Все ще не вірю, що це сталося. Мені було шкода, що я не міг радіти голу, адже мав залишитися нейтральним. Я був єдиним фанатом Вулверхемптона на стадіоні, який не святкував", – цитує слова Беннетта BBC.

Зазначимо, в матчі взяв участь український півзхисник Єгор Ярмолюк. 19-річний гравець провів на полі 30 хвилин і не відзначився результативними діями.