Вулверхемптон – Брентфорд – 3:2 (перший матч: 1:1)

Голи: Семеду, 36, Фрейзер, 72, Кунья, 105+5 (пенальті) – Коллінз, 13, Мопей, 51

Брістоль Сіті – Вест Хем – 1:0 (перший матч 1:1)

Бірмінгем – Халл Сіті – 2:1 (перший матч 1:1)

Голи: Стенсфілд, 66, Мійосі, 90+4 – Аєнга-Локило, 12

Болтон – Лутон – 1:2 (перший матч 0:0)

Голи: Чарльз, 10 – Чонг, 15, Огбене, 58

Істлі – Ньюпорт – 1:3 (перший матч 1:1)

Голи: МакКаллум, 48 – Вайлдіг, 3, Кларк, 60, Еванс, 79

Брентфорд поступився Вулверхемптону. Український форвард "бджіл" Єгор Ярмолюк розпочинав матч у стартовому складі. Його партнер Коллінз забив швидкий гол на 13-й хвилині. "Вовки" домінували на домашньому газоні й зрештою змогли зрівняти до перерви.

У другому таймі Брентфорд вирівняв гру, господарі знову опинились у ролі тих, хто наздоганяє. Гол Фрейзера на 72-й хвилині перевів матч в овертайми. Ярмолюк вийшов рятувати команду ще у компенсований до основного час – не пощастило. Кунья в овертаймах вирвав перемогу для "вовків". Ще один забитий м'яч Коллінза скасували через офсайд.

Вест Хем несподівано вилетів від представника Чемпіоншипу. Брістоль Сіті відкрив рахунок вже на 3-й хвилині зусиллями Томмі Конвея. "Молотобійці" так і не спромоглися на камбек, дограючи матч з 51-ї хвилини у меншості. Бенрама отримав червону картку, допомігши суперникам втримати мінімальну перевагу на табло до фінального свистка – 0:1.

Бірмінгем залишив за бортом турніру Халл Сіті. Гості забили на 12-й хвилині й вперто втримували перевагу аж до екватора другої половини. Стенсфілд зрівняв на 66-й, а Мійосі вирвав путівку для Бірмінгема в 1/16 фіналу на 90+4 хвилині. Лутон здолав Болтон, а Ньюпорт перестріляв Істлі й також крокує в четверте коло.