Бельгія – Люксембург – 3:0

Голи: Лукакку, 42 (п), 57, Троссар, 81

Данія – Норвегія – 3:1

Голи: Хьойберг, 12, Вестергорд, 21, Поульсен, 90 – Холанд, 72

Бельгія у спарингу декласувала Люксембург. "Дияволи" відкрили рахунок наприкінці першого тайму. Захисник збірної Люксембурга Махмутовіч брутально зрубав у штрафному Лукаку, який рвався на дуель з голкіпером.

Арбітр Павел Рачковскі призначив пенальті. Стандарт реалізував сам Ромелу, який розвів м'яч і воротаря по різних кутах.

У другому таймі Лукаку оформив дубль, замкнувши простріл Жеремі Доку вздовж воротарського майданчика. 85-й гол Ромелу за збірну.

Наприкінці спарингу Троссард довів рахунок до розгромного – 3:0.

Нагадаємо, підопічні Доменіко Тедеско будуть суперниками збірної України на груповому етапі Євро-2024. З бельгійцями "синьо-жовті" зіграють 26 червня.

В іншому спарингу Данія обіграла Норвегію. У першому таймі за данців забивали півзахисник Тоттенхем Хьойберг та оборонець Лестера Вестергорд.

По перерві Норвегія відповіла голом Холанда, але після перегляду VAR його скасували через офсайд. Втім, за лічені хвилини бомбардир Манчестер Сіті забив уже легітимно, скоротивши відставання своєї збірної – 1:2. Втім, під завісу поєдинку їхні суперники забили ще раз. Відзначився Поульсен – 3:1.