Кубок африканських націй. Груповий етап. Перший тур

Голи: Сеїсс, 30, Унаї, 77, Ен-Несірі, 80

Вилучення: Міроші, 70

ДР Конго – Замбія – 1:1

Голи: Вісса, 27 – Кангва, 23

Марокко розчавив Танзанію з рахунком 3:0. "Атласні леви" вийшли вперед на 30-й хвилині. Вінгер Галатасарая Хакім Зієш виконав штрафний удар, з яким воротар Танзанії впорався. Але на добиванні опинився екс-оборонець Вулверхемптона Ромен Сеїсс і завершив справу – 1:0.

На 70-й хвилині танзанці залишилися в меншості. Захисник Шахтаря Новатус Міроші вхопив другого "гірчичника" за підніжку супернику і передчасно подався у роздягальню.

Марокко сповна скористалося кількісною перевагою. Спершу хавбек Марселя Аззедін Унаї подвоїв перевагу "Атласних левів". Невдовзі скандальний оборонець ПСЖ Ашраф Хакімі знайшов у штрафному Ен-Несірі, і нападник Севільї довів рахунок до розгромного – 3:0.

У другому матчі Демократична Республіка Конго поділила очки із Замбією. Рахунок відкрив замбійський хавбек Кангва на екваторі першого тайму. Однак вже за лічені хвилини одноклубник Ярмолюка Йоан Вісса відновив паритет. Другий тайм минув без голів, відтак розійшлися бойовою нічиєю – 1:1.