"Шпори" відкрили рахунок вже на дев'ятій хвилині – відзначився Сарр. До перерви Соланке і Клюйверт змарнували два гострих моменти, але відновити паритет "вишні" так і не змогли.

У другому таймі Борнмут тривалий час був гострішим в атаці, однак не зміг конвертувати це в гол. Натомість Забарний в одному з епізодів не втримав Сона, і південнокорейський форвард подвоїв перевагу Тоттенхема. Невдовзі Рішарлісон довів рахунок до розгромного – 3:0. На 84-й хвилині Алекс Скотт спромігся на гол престижу. 3:1 – остаточний результат поєдинку.

Після цієї перемоги Тоттенхем з 39 очками й закріпився на 5 сходинці. Підопічні Постекоглу відстають від лідерів (Астон Вілли й Ліверпуля) на 3 залікові бали. Борнмут залишився на 12-й позиції.

Забарний відіграв весь матч. Український оборонець віддав 47 з 50 точних пасів (94%), виграв 4 єдиноборства, заробив 1 фол і 3 рази втратив володіння м'ячем. Від статистичного порталу Sofa Score Ілля отримав найнижчу оцінку в складі "вишень" – 6,6 бала.