Рахунок на 25-й хвилині відкрив екс-кандидат на потрапляння у збірну України Макс Кілман. На старті другого тайму "вовки" подвоїли перевагу. Сарабія прострелив на Хвана, південнокорейський форвард викотив м'яч під удар Куньї, який зблизька розстріляв ворота "ірисок".

А вже за кілька хвилин Доусон довів рахунок до розгромного – 3:0. Результат міг бути ще більш катастрофічним для Евертона, але гол Педру Нету скасували через офсайд.

Миколенко з'явився на полі з перших хвилин і відіграв увесь поєдинок. Український оборонець віддав 25 з 34 точних пасів (74%), виграв 5 з 5 єдиноборств, здійснив 2 успішні спроби дриблінгу, але 12 разів втратив володіння м'ячем. Від статитичного порталу Sofa Score отримав оцінку 6,9 бала – одна з найвищих серед гравців Евертона.