"Каноніри" пропустили вже на 13-й хвилині. Емерсон подав на дальню стійку, де м'яч мали перехопити Зінченко і Габріел. Але бразилець не влучив по м'ячу, а Олександр якось незграбно скинув його вздовж воріт. Боуен підхопив м'яч і переадресував на Соучека – той не схибив.

На 55-й хвилині Вест Хем подвоїв перевагу. Ворд-Праус подав з кутового, а Мавропанос, яким мав опікуватися Зінченко, замкнув головою.

Вже у компенсований час арбітр призначив пенальті у ворота "каонірів", який "привіз" Деклан Райс. Але Бенрахма поступився у дуелі з Райєю.

0:2 – підопічні Артети залишилися на другому щаблі в АПЛ, маючи 40 очок в активі. "Молотобійці" піднялися на шосту позицію (33 залікові бали). Лідиром залишився Ліверпуль, у якого 42 пункти.